Řešení životních situací

Očkování proti COVID-19 v areálu automobilky Hyundai v Nošovicích

13. května 2021, 08.42

Dovoluji si Vás informovat, že nejen naši zaměstnanci, pracovníci dodavatelských firem, ale i veřejnost budou moci absolvovat dobrovolné očkování proti nemoci Covid-19 v areálu automobilky. V HMMC se dlouhodobě aktivně zapojujeme do boje proti nemoci Covid-19 a od počátku očkování v České republice jsme dávali najevo, že jsme připraveni podílet se na vakcinaci, jakmile to bude možné.

Ve spolupráci s Moravskoslezským krajem proto od čtvrtka 13. 5. spouštíme vlastní očkovací centra na dvou místech firmy – pro zaměstnance v areálu firmy, pro veřejnost v Centru zdraví (viz přiložená mapka).

Široká veřejnost, která bude mít zájem o vakcinaci v našem Centru zdraví, se bude moci registrovat prostřednictvím centrálního rezervačního systému od 10. 5. na registrace.mzcr.cz. Registrovat k očkování se aktuálně mohou osoby starší 45 let. Naše očkovací centra budou očkovat širokou veřejnost i zaměstnance HMMC podle stejného klíče jako Ministerstvo zdravotnictví. To znamená, že i v Centru zdraví budou aktuálně naočkováni lidé starší 45 let. Pro očkování počítáme minimálně v nejbližších týdnech s vakcínami od společností Pfizer/BioNTech a Moderna. Pro obě vakcíny jsou potřeba dvě dávky v určitém časovém rozestupu.

Navíc také nabízíme občanům, že kdyby neměli možnost se do centra dopravit, zajistíme jim dopravu na naše náklady.

Zájemci o dopravu ať se nahlásí na příslušný obecní úřad v obci, který informace pak předá společnosti Hyundai.

S přátelským pozdravem

logo final