Řešení životních situací

Autor: útulek Skrýšov Muž

Založeno: 22.01.2015, 19:19

Odpovědí: 0

Obdrželi jste žádost o pomoc útulku Na Vysočině? Jedná se o podvodnou žádost.

Musíme Vás upozornit, že jste se stali obětí podvodu. Tento útulek, z důvodu prokázané zpronevěry ve výši 250 tisíc, se dne 8. 12. 2014 odloučil od neziskové organizace a nyní funguje bez právního základu.

Veškeré případné dary budou zaslány na NETRANSPARENTNÍ účet 2000706192/2010 společnosti Bolena Tex s.r.o. s ruskými majiteli, která je ve ztrátě. Tato s.r.o. neprovozuje žádnou charitativní činnost a jako obchodní společnost funguje za účelem zisku. Jelikož by jste nepodpořili potřebný, neziskový sektor, ale podnikatelskou činnost, Vaše případné dary si nelze uplatnit pro daňový odpočet. Navíc se peníze z tohoto účtu k tolik potřebným kočičkám nedostanou. O této skutečnosti bude informován i finanční úřad a Policie ČR

Nedoporučujeme zasílání finančních prostředků na tento účet. Je pravidelně tunelován a hotovost je z něj vybírána ne pro kočičky, ale pro potřebu rodiny Homolkových, bydlící v domě, v němž se nachází útulek. Nikdo z rodiny nepracuje, jsou nezaměstnaní, mají exekuce a dcera provozovatelky útulku je v oddlužení. Z peněz si rekonstruují soukromou nemovitost.

Přiklá
dáme odkaz i na transparentní účet Bolena Tex s. r. o., který byl původně rovněž součástí žebravého emailu od fiktivní paní Kratochvílové.

https
://www.fio.cz/scgi-bin/he
rmes/dz-transparent.cgi?I
D_ucet=2600706188

V útulku se nikdy nenacházelo 200 koček a 6 psů, je to vše lež. Navíc útulek kočky neléčí, zvířata tam jsou živena z 90% z hmotných darů dárců a finance se ke kočkám nedostanou.

Zde je sestřih živého vysílání Radia Vysočina, kde hovoří ještě zástupci neziskové organizace Dobré ruce o.s., od nichž se Homolková odloučila.

Zde najdete příběhy kočiček, které se do tohoto útulku dostaly a záhadně se z něj ztratily https://www.facebook.com/
groups/835884223118266/?f
ref=ts Zde najdete pravdu o útulku https://www.facebook.com/
pages/Ko%C4%8Di%C4%8D%C3%
AD-%C3%BAtulek-Skr%C3%BD%
C5%A1ov/727233293985866?f
ref=ts

Žádost o příspěvek

Autor: Michaela Frycová Žena

Založeno: 29.09.2015, 15:37

Odpovědí: 1

Dobrý den,
opět mi přišel zoufalý mail se žádostí o pomoc kočičkám. Užo v minulosti jsem útulku poslala nemalou částku (čtyřcifernou), tak mne zajímá, kde je pravda.
Děkuji.
Michae
la Frycová

Re: Žádost o příspěvek

Autor: Karel Hlavatý Muž

Založeno: 10.01.2016, 17:32

Na strance lazne-jablonec.cz/homolko
va-utulek-vysocina.html

uvadime nasledujici informaci:

1.Kočičí útulek Na Vysočině
Taťána Homolková,ředitelka spolku
e-mail: kocicky@navysocine.cz
Pa
ní Homolková absolvovala dlouhodobý dvouměsíční Wellness Medical pobyt, zaměřený na zdraví, kondici fyzickou a psychickou. Celková cena za objednané zboží a vyčerpané služby dosáhla částky 250.690,- Kč. Na zálohách zaplatila 55.000,-. V polovině září pak prohlásila, že ztratila občanský průkaz, a tím i možnost čerpat peníze z účtu. Následně uhradila dalších 65.000,-. Dne 9.11. opustila dům ve 4 hodiny ráno, zanechala nám pár osobních věcí. A také nezaplacený dluh ve výši 130.690,-. A listiny, ze kterých vyplývá,
že v polovině září ztracený průkaz použila 21.října při jednání v bance.
Do poloviny prosince probíhala korespondence, kdy paní Homolková vystupovala jako dcera Lenka. Že mamince odoperovali ledvinu a diagnostikovali zhoubný nádor, nasadili agresívní chemoterapii. A rodina shání peníze, aby její dluhy uhradila.
Prostě podvod se všemi klasickými znaky.

Možná je neseriozní jen paní ředitelka a ne celý útulek.

Z Jablonce nad Nisou
Karel Hlavatý.

Re: Re: Žádost o příspěvek

Autor: Zdeněk Muž

Založeno: 28.01.2016, 15:50

Odpovědí: 0

A jéje, psycholog a podnikatel v oblasti wellness v jednom. Jestli PhDr. Hlavatý ventiluje neshody se svými klienty veřejně na internetu, tak by se měl skamarádit s nějakým MUDr. Chocholouškem.

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

20. ledna 2014, 13.58 - Dobré ruce o.s., pobočka Na Vysočině